Bette Midler sugeruje, że Biden powinien użyć siły i aresztować Republikanów aby odzyskać większość w Izbie Reprezentantów

Żydowsko-amerykańska piosenkarka i aktorka Bette Midler, gwiazda Disneyowskiego Hocus Pocus 2, zasugerowała, aby prezydent Joe Biden aresztował republikańskich członków Kongresu i pozwolił FBI na użycie siły w celu odzyskania większości w Izbie Demokratów.

„Teraz, gdy Joe ma całkowity immunitet, wielu nalega, aby był bezwzględny dla GOP. Oto propozycja wykorzystania jego nowych uprawnień” – napisała Midler w piątkowym poście X, udostępniając zrzut ekranu z opinii opublikowanej przez The New Republic.

Aktorka podzieliła się konkretnym fragmentem artykułu, w którym fantazjowała na temat scenariusza, w którym Biden nakazuje aresztowanie kilku republikańskich członków Kongresu, co obejmowało scenę przedstawiającą republikanina Jima Jordana (R-OH), który zostaje postrzelony i zabity podczas stawiania oporu podczas aresztowania.

Midler nie jest jedyną aktorką, która fantazjuje na temat zabijania Republikanów i namawia Bidena do podjęcia kroków, które doprowadziłyby do ich zabójstw.

W tym tygodniu należąca do serwisu Netflix Orange is the New Black aktorka Lea DeLaria dosłownie i dobitnie wezwała Bidena do zamordowania byłego prezydenta Donalda Trumpa w odpowiedzi na orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie immunitetu prezydenta, publikując dla swoich 1,1 miliona obserwujących na Instagramie wideo, w którym wzywa Bidena do rozwalenia Trumpa.

Breibart

Loading

NewsEdit

Author: NewsEdit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *