Departament Sprawiedliwości Bidena wycisza sprzeciw wobec operacji na dzieciach “transpłciowych”

Doktor Eithan Haim, lekarz z Teksasu, który widzi siebie jak osobę sygnalizującą zagrożenie w sprawach niebezpieczeństw na jakie wystawiane są dzieci i nieletnia młodzież, uważające się za osiby “transpłciowe”, powiedział w sobotę Newsmax, że Departament Sprawiedliwości próbuje uciszyć sprzeciw wobec tak zwanych „afirmatywnych” operacji zmiany płci.

Haim, któremu postawiono zarzuty wielokrotnych naruszeń prawa federalnego ograniczającego ujawnianie informacji medycznych, oskarżył Departament Sprawiedliwości o stosowanie taktyki zastraszania. W ramach przykładów z zycia, opowiedział incydent z udziałem pielęgniarki ze Szpitala Dziecięcego w Teksasie.

„Poszli do jej domu w lipcu 2023 r., aby przesłuchać ją w sprawie pytania, na które znali już odpowiedź, ponieważ byli u mnie w czerwcu” – powiedział. „Ich zamiarem jest zastraszenie ludzi, aby nie zabierali głosu” – powiedział Haim w programie „America Right Now”.

Haim jest oskarżony o nielegalne pozyskiwanie prywatnych informacji na temat pacjentów, którzy nie byli pod jego opieką, z największego szpitala pediatrycznego w Teksasie.

Haim publicznie przedstawił się jako osoba, która przekazała informacje o pacjentach Texas Children’s aktywiście, który opublikował artykuł jakoby szpital potajemnie zapewniał chirurgię afirmacyjną nieletnim osobom transpłciowym .

„Przesłanie jest jasne… chodzi o ochronę dzieci. To w ogóle nie jest oparte na dowodach. To antymedycyna” – powiedział Haim.

NEWSMAX

Loading

NewsEdit

Author: NewsEdit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *