Światowe Forum Ekonomiczne rozważa plany przejęcia kontroli nad konsumpcją tlenu i jego “monetyzacją”

Członkowie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) rozpoczęli dyskusję na temat planów przejęcia kontroli nad wszystkimi elementami przyrody, od których zależy przetrwanie człowieka, takimi jak żywność, woda, a nawet tlen.

Podczas dorocznego spotkania nowych “panów i władców” WEF, znanego również jako „Letnie Davos”, w Dalian w Chinach, globaliści oświadczyli, że zasoby naturalne są ograniczone i muszą zostać skomercjalizowane.

Podczas dyskusji panelowej w Summer Davos mówczyni WEF Lindsay Hooper ostro skrytykowała ogół społeczeństwa za oczekiwanie, że woda i tlen będą „nieograniczone” i „darmowe”.

Hooper, dyrektor generalna Instytutu Przywództwa Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Cambridge, argumentowała, że żywność, woda i tlen to „formy kapitału naturalnego”, które światowe elity muszą „wprowadzić do bilansu”, jeśli chcemy, aby ludzkość przetrwała.

„Nie możemy robić interesów na martwej planecie” – ostrzegła innych członków WEF zebranych na corocznym wydarzeniu.

Słowa Hooper są echem słów założyciela WEF Klausa Schwaba.

We wtorek na sesji plenarnej otwierającej lato w Davos Schwab powtarzał motto Klubu Rzymskiego, że “wzrost musi być ograniczony”.

Najważniejszym problemem, dla tych globalnych elit, jest wymyślanie coraz to nowych systemów, “monetyzacji” zasobów natury tak jak zrobili to z dwutlenkiem węgla (pod fałszywą flagą redukcji śladu węglowego.

SLAY News

 

Loading

NewsEdit

Author: NewsEdit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *