Republikański gubernator Wyoming podpisuje ustawę zakazującą stosowania hormonów i operacji zmiany płci dla dzieci

Sponsor ustawy, senator Anthony Bouchard, powiedział mediom, że jest „dumny, że poprowadził walkę w Wyoming, aby położyć kres tej barbarzyńskiej formie eksperymentów medycznych”.

Republikański gubernator Wyoming podpisał w piątek ustawę zakazującą stosowania niszczycielskich hormonów transpłciowych oraz operacji u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Republikański gubernator Wyoming Mark Gordon podpisał ustawę, akta Senatu 99, mniej więcej dwa tygodnie po zatwierdzeniu ustawy przez obie izby kontrolowanej przez GOP legislatury Wyoming 7 marca.

„DZIECI SĄ BEZPIECZNE w Wyoming!!!” – zareagowała Chloe Cole, młoda kobieta, która „przekształciła się” po podwójnej mastektomii i stała się wybitną aktywistką sprzeciwiającą się okaleczaniu osób transpłciowych i od której nazwiska pochodzi pierwotna wersja ustawodawstwa stanu Wyoming. Cole podziękowała także sponsorowi ustawy, republikańskiemu senatorowi z Wyoming Anthony’emu Bouchardowi, i innym osobom, których pochwaliła za „tak szczerą wypowiedź na temat bezpieczeństwa dzieci”.

Life Site News

Loading

NewsEdit

Author: NewsEdit